درباره ما

پویش تامین تجهیزات پرتودرمانی انجمن خیریه امید

” پرتو امید “

انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی ( امید ) یکسالی است به دلیل از کار افتادن کامل یکی از تجهیزات پرتودرمانی و نیمه فعال شدن دستگاه دوم به دلیل نقص فنی، تنها با یک دستگاه، به صورت رایگان رادیوتراپی بیماران مبتلا به سرطان که عمدتا از اقشار نیازمند جامعه هستند را بر دوش می کشد.
از کار افتادن نیمی از توان رادیوتراپی انجمن خیریه امید شرایطی را رقم زده است که در آن، نوبت دهی به بیماران نیازمند مبتلا به سرطان از یک هفته به دوماه افزایش یافته، بیماران از امکان اجرای روش های نوین درمان رادیوتراپی بی بهره شده اند و برای استفاده از درمان های پایه بعضا تا 3 یا 4 صبح در انتظار نوبت پرتودرمانی، لحظات مشقت باری را متحمل می شوند.
همین مسئله باعث شده است انجمن خیریه امید در سال جاری برای تامین تجهیزات پرتودرمانی خود پویش ” پرتو امید ” را در سه مرحله طراحی و برای جذب کمک های خیرین حقیقی و حقوقی اجرایی کند.
هدف این پویش جذب یکصد میلیارد تومان برای تامین تجهیزات پرتودرمانی است و در مرحله نخست آن، انجمن خیریه امید قصد دارد با تولید محتوای حرفه ای در قالب تیزر، عکس، رپرتاژ آگهی و … نسبت به معرفی حامیان مالی و برندهای تجاری در فضای مجازی، بیلبردهای شهری، مراکز خرید و فروشگاه های زنجیره ای معتبر به عنوان حامی پویش ” پرتو امید ” اقدام کند و با در اختیار قرار دادن لوگوی خود برای استفاده بر روی محصول و تبلیغات آن مجموعه، قدردان حمایت های آنها باشد.
هنگامی که لوگوی مجموعه صنعتی شما در کنار سایر برندهای معتبر به عنوان حامیان پویش پرتو امید منتشر می شود ما و بیماران از حضور گرمتان قوت قلب می گیریم و به امید آفرینی و زندگی زندگی بخشی بیش از پیش امیدوار می شویم.
مرحله دوم پویش سهام مهربانی نام دارد، سهامی نمادین و معنوی
هر سهم 50 هزاتومان ارزش گذاری شده است و افراد خیر می توانند به نام فرزندان و عزیزان سفرکرده خود هر تعداد که در توان دارند سهام مهربانی خریداری کنند.
این سهام معنوی و نمادین است و خیرین عزیز می توانند رسید بانکی کمک های نقدی واریزی خود به همراه نام و نام خانوادگی فردی را که سهام مهربانی به نام وی تهیه شده است را در پیام رسان های اجتماعی ( واتس اپ، تلگرام، ایتا و بله ) به شماره 09919250030 ارسال کنند تا برگه سهام نمادین برای آنها ارسال شود.
مرحله سوم پویش پرتو امید یک رویداد ورزشی است که در زمان مقرر توضیحات تکمیلی ارائه خواهد شد.
شعار پویش پرتو امید قاب تامل و تفکر است؛

برایت امید می آوریم زندگی خواهی کرد.