بلاگ

آغاز رسمی پویش پرتو امید

  |   طراحی   |   بدون دیدگاه

پویش تامین تجهیزات پرتودرمانی انجمن خیریه امید، با حضور نخستین خیر این پویش و اهدای کمک شایان توجه وی، به طور رسمی آغاز به کار کرد.
با آغاز دعوت از خیرین نیک اندیش، آقای دکتر میرقاسم میرزاده مدیرعامل مجموعه صنعتی ایران پاش با حضور در دفتر پویش پرتو امید و کمک نقدی و کالایی معادل دو میلیارد و 400 میلیون تومان، نخستین خیری شد که نامش سخاوتمندانه در دفتر پوش پرتو امید ثبت گردید.
در این مراسم که جمعی از اعضای هیات موسس و مدیره انجمن خیریه امید به همراه مدیرعامل این انجمن برگزار شد، گزارشی از آخرین وضعیت درمانگاه رادیوتراپی انجمن خیریه امید ارائه و در خصوص اهمیت این پویش و حضور خیرین در مرحله نخست آن یعنی فعالان اقتصادی مطالبی بیان شد.
دکتر میرقاسم میرزاده با تقدیر از خدمات انجمن خیریه امید در سه دهه گذشته گفت؛ در این خیریه بدون توجه به نان، نشان، زبان، قومیت و جغرافیایی که بیمار در آن ساکن است، خدمات انسان دوستانه در بالاترین سطح ارائه شده است و امیدوارم با حل مشکل تجهیزات پرتودرمانی امید این روند ادامه داشته باشد.
آقای دکتر صمدزاده، خانم دکتر احمدی، آقای مهندس متاعی، آقای مهندس خلیل زاده، آقای سیروس صادقی و آقای رضایی آذر در خصوص اهمیت حضور خیرین، روند تامین تجهیزات پرتودرمانی و معرفی پویش مطالبی بیان کردند.
در یک سال گذشته با از کار افتادن یک دستگاه پرتودرمانی و به نصف رسیدن توان دستگاه دوم، متاسفانه ظرفیت رادیوتراپی انجمن خیریه امید به نصف کاهش یافته و قرار است در قالب پویش پرتو امید ” پویش تامین تجهیزات پرتودرمانی انجمن خیریه امید ” هزینه خرید یک دستگاه جدید با کمک خیرین تامین شود.
مجموعه صنعتی ایران پاش یکی از بزرگترین تولید کننده های محصولات پلی اتیلنی یکپارچه حهان است که نزدیک به 800 نوع محصول در گروه های مختلف تولید می کند و در برخی تولیدات نام این مجموعه در کتاب گینس ثبت شده است.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه